A B C


Nová výstavba luxusních pasivních domů
Praha 8 - Dolní ChabryDokončení RD podle Vašeho výběru.

Volejte 604 161 096.


logo_as.jpg, 35kBHolubí háj I.

Holubí háj II.

Dolní Chabry I.


Dolní Chabry IIPopis lokality

Projekt rezidenčních pasivních rodinných domů v Praze 8 – Dolních Chabrech

Luxusní a klidné bydlení na severu metropole - lokalita Praha 8. Blízko přírodního parku Čimického a Drahanského údolí se staví dva pasivní RD.

Tyto rodinné domy doplňují celkový obraz již nedávno postavených RD v této lokalitě. To podtrhuje již vystavěné oplocení daného celku a společné stavební prvky všech RD aniž by projekt působil dojmem satelitu.

Spojení autobusem ke stanici metra C Kobylisy odtud trvá jen několik minut. Lokalita má také výborné napojení na dálnici D8 směr Teplice a Mladá Boleslav. Místo má veškerou občanskou vybavenost: mateřskou i základní školu, knihovnu a v okolí nákupní centra Tesco, Globus , Bauhaus a OC Krakov - Bohnice. Zdravotní zařízení – poliklinika Mazurská a nemocnice Bulovka, místní zdravotní střediska - Dolní Chabry. Pro relaxaci a sport jsou zde k dispozici tenisové kurty, squashové a bowlingové centrum, fotbalové hřiště a lesopark s cyklostezkami.


Popis stavby

Oceněný projekt RD časopisem DŮM&ZAHRADA

Nabízíme klientům dokončení vnitřních dokončovacích prací zcela podle jejich přání.

Dokončení RD dle vašeho výběru!

Venkovní část RD: kompletně dokončená hrubá stavba včetně zateplení, fasády, dřevěných oken s trojskly, dřevěné dveře - vnější, obkladového kamene a dlažby z přírodního kamene (Kvarcit (křemenec) - Brazilie)). Součástí základní stavby RD je také elektrická brána, branka, garážová vrata, zábradlí teras, příprava na venkovní okenní žaluzie, ploty (venkovní z přírodního pískovce, vnitřní z pletiva a stínící látky), dlažba horních teras, základní zahradní úpravy.

Vnitřní prostor – užitná plocha RD je 340m2.

Vnitřní část RD: vnitřní příčky, hydroizolace, sádrokartony + půdní dvířka 1x, perlinka, keraštuk, bíla malba (2x), rozvody vody a kanalizace, nezámrzný venkovní ventil, inteligentní rozvody elektriky, dat, STA a EZS (zabezpečovací systém) bez termostatů, strojků a tlačítek, příprava na venkovní elektro - dráty, inteligentní rozvaděč a jističe, rozvody rekuperace včetně WC odtahu a rekuperační jednotky v obyt. místnostech bez koncovek, rozvody klimatizace v obytných místnostech, podlahové topení do všech místností kromě garáže, vybetonování garáže bez finálního povrchu, příprava na položení podlahových krytin – anhydrid, zazdění Geberit nádržek, zazdění pouzder pro posuvné dveře, chytrá pěna jako izolace střechy, rozvody pro centrální vysavač, tepelné čerpadlo, výměník vody na ohřev TUV a podlah. topení, čerpadlo a izolace k výměníku vody, základní programování intel. rozvodů

Pro inspiraci nabízíme optimální řešení vnitřních prostorů v sekci PŮDORYSY.

Základní parametry domu ABSOLUT (dům A i B)


dispozice6+1
zastavěná plocha217,0 m2
obestavěný prostor1 287,32 m3
celková užitková plocha340,6 m2
užitková plocha přízemí169,6 m2
užitková plocha podkroví171,0 m2
výška hřebene střechy8,42 m
sklon střechy22°


Plocha pozemku RD A:900 m2
Plocha pozemku RD B:899 m2


RD Absolut A cena PRODÁNO
RD Absolut B cena 15 950 000,- vč. DPH


REFIDO - prodej bytů, novostavby a developerské projekty, byty na prodej,

nové byty


REFIDO a.s., tel.: 604 161 096, email: refido@refido.cz
Prodej bytů - Prodej RD - Parcelace - Foto výstavby - Developerské projekty